האקרים עושים שימוש במחשבים של גולשים כדי להאיץ את מהירות חיפוש המטבעות הוירטואליים

מטבעות דיגיטליים או מטבעות וירטואליים, כדוגמת ביטקוין, הם מטבעות שעושים שימוש בהצפנה לצרכי אבטחה. מאחר ומטבעות אלה הם מטבעות אנונימיים משתמשים בהם לתשלום שאין דרך להתחקות אחריו. לכן עושים בהם שימוש נרחב בקניות בדארק נט או בתוכנות כופר. כך ההאקרים ואחרים שמשתמשים במטבעות אלה יודעים שלא ניתן להגיע אליהם.

 תמונת סייבר סקיוריטי

לאחרונה החלו האקרים רבים לחפש איך למצוא מטבעות כאלה ברשת ולגנוב את המטבעות האלה לעצמם. לשם כך הם מפעילים סקריפטים באתרים המדביקים את המחשבים של הגולשים הנכנסים אליהם ומשתמשים במעבד של המחשבים על מנת להאיץ את מהירות חיפוש המטבעות הדיגיטליים בזמן שהגולשים גולשים להם באתרים והרשתות החברתיות. כל זאת מבלי שהגולשים שמים לב או יודעים כלל שהמחשב שלהם עובד בשביל האקרים ברחבי העולם.

אז איך ניתן לחסום את כריית המטבעות הדיגיטליים במחשב שלכם?

בגוגל כרום ניתן להשתמש בתוסף בשם MINER BLOCK או NO COIN. התוסף הוא חינמי וניתן להתקין אותו בקלות. תוספים אלה יתריעו לכם אם אתם גולשים באתר שיש בו סכנה של כריית מטבעות דיגיטליים. התוסף שהתקנתם יקפיץ לכם באתר בו אתם נמצאים מסך שישאל אם לחסום את האתר או יציג בפניכם כמה סקריפטים כאלה הוא עצר לפני שהם יתחילו לפעול מהמחשב שלכם.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

מדור פרסום מתוך אינדקס מתקינים וספקי שירות באתר securiTip

        מתקיני מערכות אזעקה שעומדים בקריטריוני הסף של אתר securiTip

 

אספקת שירותים בתחומי סייבר סקיוריטי

שחזור מידע

אבטחת מידע

מניעת וגילוי פריצה למחשבים

חקירות סייבר וראיות דיגיטליות

חקירות סלולר וסמארטפונים

חוות דעת מומחה מחשבים ואינטרנט