המדריך שיסייע לך בבחירת מתקין של מצלמות אבטחה, מערכות אזעקה ואינטרקום לבית ולעסק

למערכות מתח נמוך יש שני יעודים מרכזיים:

  1. יצירת אבטחה אלקטרונית באמצעות מערכות אזעקהמצלמות אבטחה ומערכות אינטרקום שמיועדת להרתיע, להרחיק ולתעד גנבים ופורצים לבית ולעסק.
  2. להוות אמצעי התורם לאיכות חיים גבוהה באמצעות נוחות בית חכם ותרבות פנאי איכותי (קולנוע ביתי, מערכות וידיאו אודיו).

ההשקעה הכספית בהתקנה של מצלמות אבטחה, מערכות אזעקה ומערכות אינטרקום לבית ולעסק איננה מבוטלת ולכן יכול להיות מתסכל מאוד כאשר מסתבר שאת ההתקנה ביצע חאפר ולא מתקין איכותי של מערכות מתח נמוך. הרבה יותר חמור מכך, כאשר נגרם נזק בעקבות התקנה חובבנית ולא על ידי מתקין איכותי לעיתים ההשלכות שלו יכולות להיות מאוד לא נעימות ולהגיע עד כדי סיכון חיי אדם. לכן אין ספק שהדילמה איך לבחור מתקין של מצלמות אבטחה, מערכות אזעקה ומערכות אינטרקום לבית ולעסק ולא ליפול לידיים של "חאפר" מצדיקה התייחסות רצינית. זה מה שהטיפים המובאים כאן מאפשרים לך.

טיפים להשוואה בין מתקינים של מצלמות אבטחה, מערכות אזעקה ואינטרקום לבית ולעסק והצעות המחיר שלהם

הסרטונים מספקים לך טיפים שמיועדים לאפשר לך לערוך השוואה בין מתקינים של מצלמות אבטחה, מערכות אזעקה ואינטרקום לבית ולעסק ובין הצעות המחיר שלהם. מומלץ לצפות בכל חמשת הסרטונים על מנת לקבל מכלול שלם של שיקולים וקריטריונים להשוואה הזו.

הטיפים עוסקים בשיקולי וותק של מתקין מצלמות אבטחהמערכות אזעקה ומערכות אינטרקום, בקריטריונים שעוסקים במקצועיות שלו, במידע אודות הסמכה מאת היצרן או היבואן שיש למתקין להתקין מוצרים ומערכות ספציפיים, באיכות המוצרים (מצלמות אבטחה, מערכות אזעקה, מערכות אינטרקום) שהמתקין מציע להתקין, במספר המותגים שהוא מציע בהצעת המחיר שלו, באינדיקציה שאפשר לקבל לגבי איכות המתקין על פי המחיר שאותו הוא מבקש, בשיתופי הפעולה שיש לו, השירות והתחזוקה שהוא מציע ומתחייב להם, מי הם קבלני המשנה שלו (אם יש כאלה) ומה הוא הניסיון המוכח שלו.

 

1. הוותק של המתקין

הוותק מהווה אינדיקציה למתקין שצבר הצלחות במהלך השנים. מתקין שאיננו איכותי יתקשה לעסוק בתחום מעל חמש שנים.

2. המקצועיות שלהמתקין

המקצועיות של המתקין ניכרת באופן הכנתו את הצעת המחיר, באופן שבו הוא מגיע לתת את ההצעה וכל ההתנהלות שלו מול הלקוח שלו כבר בשלב הכנת הצעת המחיר.

3. הסמכה מאת היצרן או היבואן שיש למתקין 

מתקין מקצועי מקפיד לקבל הסמכה מאת היבואן או היצרן של מערכות האזעקה, מצלמות האבטחה ומערכות האינטרקום לבית ולעסק כדי לבצע התקנה על פי הוראות היצרן או היבואן.

4. איכות המוצרים שהמתקין מציע

למוצרים איכותיים יש אחריות של היצרן או היבואן לתקופה מינימלית של שנה. ככל שתקופת האחריות ארוכה יותר זה מעיד על איכות גבוהה של המוצרים.

5. מספר המותגים שהמתקין מציע

כשהמתקין מציע אך ורק מותג אחד כדאי לבדוק איתו מה שיקוליו לכך. על פי רוב מתקין מקצועי מקפיד להתעדכן בחידושים הקיימים והדינמיים ולכן לא סביר שבמשך שנים רבות הוא עוסק רק בהתקנת מותג אחד.

6. האם המחיר המוצע נמוך ביחס למחירי השוק של מערכות אזעקה, מצלמות אבטחה ומערכות אינטרקום

מתקין מקצועי מתמחר בהצעת המחיר שלו גם את השירות והתחזוקה שהוא מתחייב להם. אצל חאפר אין שיקול כזה ולכן הצעת המחיר שלו תהיה על פי רוב זולה הרבה יותר מהצעת מחיר של מתקין מקצועי. מומלץ לזכור שמי שקונה בזול בסופו של יום משלם ביוקר.

7.  מה הם שיתופי הפעולה של המתקין 

למתקין מקצועי יש שיתופי פעולה עם עמיתים לעיסוק שלו ועם בעלי מקצוע אחרים שעיסוקיהם משיקים לאלה שלו. כאשר אין לו שיתופי פעולה כדאי להבין מדוע.

8. מה השירות והתחזוקה שמתקין מתחייב להם

מתקין מקצועי של מערכות אזעקה, מצלמות אבטחה ומערכות אינטרקום מתחייב לספק שירות ותחזוקה גם לאחר סיום ההתקנה. החאפר לא מתכוון להגיע ללקוח שלו לאחר סיום ההתקנה לכן הוא לא מציע ובוודאי לא מתחייב לשירות ותחזוקה.

9. קבלני המשנה של המתקין

מומלץ לבדוק מבעוד מועד אם המתקין מתכנן שאת הפרויקט יבצע קבלן משנה שלו. ואם כן, כדאי לבדוק מי הוא קבלן המשנה על מנת שלא ליפול לידיים של חאפר.

10. הניסיון המוכח של המתקין

למתקין מקצועי של מצלמות אבטחה, מערכות אזעקה ואינטרקום יש אפשרות להציג בפניך את הניסיון המוכח שלו בהתקנת מערכות מתח נמוך. מומלץ לבקש ממנו הוכחת ניסיון רלוונטי לסוג המערכות אותן הוא מתכוון להתקין בפרויקט שלך.

 

לסיכום, כשבוחרים מתקין של מצלמות אבטחה, מערכות אזעקה, ומערכות אינטרקום לבית ולעסק מומלץ להתייחס לטיפים שריכזנו עבורך. המדריך מספק לך כלים שיכולים לאפשר לך לזהות ולהבחין בין המתקין האיכותי לבין החאפר. היות ואין לעת עתה רגולציה בענף המתח הנמוך כדאי להיות זהירים בבחירה מי יהיה המתקין שיבצע את ההתקנה. התקנה לא מקצועית יכולה להסב לך נזק רב ואף להגיע עד כדי סיכון חיי אדם. לכן, חשוב לבחור באופן מושכל את המתקין ולזכור את הכלל הפשוט: מה שזול עולה בסופו של דבר ביוקר.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

מדור פרסום מתוך אינדקס מתקינים וספקי שירות באתר securiTip

        מתקיני מערכות אזעקה שעומדים בקריטריוני הסף של אתר securiTip

 

בחר מתקין מערכות אזעקה לפי אזורים בארץ

מתקין מצלמות אבטחה וטלוויזיה במעגל סגור

מתקין בית חכם

טכנאי אינטרקום

חברות מוקד וסיור

שרותי אבטחה ושמירה לחתונות ואירועים

התקנת סורגים, שערים, תריסים ומיגון פיזי

התקנת דלתות, כספות ומנעולים

מנעולן לבית

 

 מדור פרסום מתוך קטלוג המוצרים באתר securiTip

קטלוג מערכות אזעקה אלחוטיות וקוויות

מערכות אזעקה חכמות

מצלמות אבטחה וטלוויזיה במעגל סגור CCTV

בית חכם

מערכות אלקטרוניות לאבטחה

מערכות אינטרקום ובקרת כניסה

מיגון פיזי

איתור לווייני של רכוש יקר ערך

דלתות

כספות ביתיות

מנעולים