אודות securiTip

D-FENCE פתרונות מיגון חכמים וסמויים

מי אנחנו?

חברת D-FENCE הינה חברה ישראלית בינלאומית שמתמחה בתכנון, פיתוח וייצור מערכות מיגון חכמות וסמויות. המערכות מבוססות על חיישנים בעלי רמת אמינות גבוהה מאוד אשר ניתנים לתכנות לצורך התאמה לתנאים הספציפיים. החיישנים ניתנים להתקנה סמויה בתוך הקרקע, מתחת לכל אריח מכל סוג וגודל, על גדרות ועל חומות.

 

לחברה מוניטין גבוה מאז הקמתה בשנת 1994 הודות לאמינות הגבוהה מאוד של מערכות ומוצרי החברה שמאופיינים באפס אזעקות/התראות שווא. החיישנים הסמויים מהעין מספקים התראה על גילוי וודאי ללא התרעות שווא של מעבר כלי רכב במעברים הכרחיים ובנתיבי תנועה מוגדרים, של תנועות אדם, טיפוס על גדרות וחומות, ניסיון לחתוך גדר והם אינם נתונים להשפעת מזג האוויר ותנאיי הסביבה. הם מתאימים לשימוש Outdoor and Indoor.
מערכות מיגון חכמות וסמויות המיועדות לספק High Security למתקנים ואתרים חיוניים כמו שדות תעופה, מתקנים אסטרטגיים חיוניים, מבני ציבור וממשל, תחנות כוח, מאגרי דלק, תחנות רכבת, מחנות ובסיסים צבאיים, חוות לגידול קנאביס רפואי, צינורות נפט וצינורות גז. ניתן לשלב את החיישנים עם רחפנים המוזנקים אוטומטית בעת גילוי תנועה אל מקום הזיהוי המדויק.
מערכות מיגון חכמות וסמויות המיועדות לספק מיגון ברמה גבוהה מאוד תוך שמירת העיצוב האדריכלי בבתים פרטיים, דירות יוקרה, מתחמי מגורים ומשרדים. ניתן לשלב את החיישנים עם כל מערכות האזעקה הקיימות.
מערכות מיגון חכמות וסמויות למגזר החקלאי לצורך מיגון שטחים חקלאיים, מטעים, חוות קנאביס רפואי, מבנים לבעלי חיים, כוורות, מחסנים ומגופי מים. החברה מציעה למגזר החקלאי אפשרות של ליסינג מימוני או שכירות של המערכות בהתאם לעונתיות.

סוגי לקוחות

  • לקוחות פרטיים
  • לקוחות מוסדיים
  • לקוחות עסקיים

לקוחות עיקריים

High Security – משרד הביטחון, משרדי ממשלה, שגריוריות, מוסדות ציבור, מפעלים, מרלו”גים.
Premium – בתים פרטיים, פנטהאוזים ודירות יוקרה, שכונות סגורות, ועדי בית, חברות ניהול ואחזקה
מגזר חקלאי – קיבוצים, מושבים, חוות קנאביס רפואי, חקלאים

התמחויות

מוצרים

No results found.

בקשת הצעת מחיר מD-FENCE פתרונות מיגון חכמים וסמויים

מלאו את טופס בקשת הצעת המחיר

תמחור מהיר