חיפוש:

מירה פרחי סוכנות לביטוח

מירה פרחי סוכנות לביטוח
מירה פרחי סוכנות לביטוח מתמחה בביטוח בריאות, ביטוח חיים, אבדן כושר עבודה, ביטוח מחלות קשות, ביטוח סיעודי, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוח רכב, ביטוח נכס, ביטוח אחריות המוצר, ביטוח צד ג', ביטוח קבלנים, ביטוח אחריות - מקצועות חופשיים. הסוכנות הינה הבעלים של תאגיד "אורלן", המונה למעלה מ- 160 סוכנים וסוכנויות ביטוח.
050-8857831
רבקה אמנו 15, מודיעין מכבים רעות, ישראל
בקשו הצעת מחיר »
מירה פרחי סוכנות לביטוח נוסדה בשנת 1956 על ידי יהודה פרחי ז"ל, אביה של מירה פרחי מנהלת הסוכנות. מירה הינה סוכנת ביטוח בעלת ניסיון עשיר למעלה מ- 23 שנים. היא חברה בלשכת סוכני הביטוח בישראל
הסוכנות כוללת צוות גדול ומיומן שמתמחה בביטוחים המספקים הגנה למשפחה, הגנה לרכוש והגנה לעסק. לסוכנות יש אלפי לקוחות מרוצים מכיוון שהיא דוגלת באיכות חיים ועצמאות כלכלית למבוטחים, התאמה אישית לכל אחת ואחד לפיו צרכיו הייחודיים, הקשבה ויחס אישי לכל לקוח, העדפת המבוטח על פני כל דבר אחר. עבור מירה פרחי, ביטוח הוא הרבה יותר מאשר עיסוק מקצועי הוא בעיקר ולפני הכל שליחות
בלשכת סוכני הביטוח בישראל מירה פעילה בתחום רווחת סוכני הביטוח, כמו כן מעניקה ליווי לסוכנים צעירים. היא יועצת לשכת סוכני הביטוח בתחום הסיכונים ונסיעות לחו"ל. היא חברת מועצה בלשכת סוכני הביטוח. מירה היא יועצת בבית סוכן תלפיות תחום סיכונים ונסיעות לחו"ל. 
השקפת העטלם של מירה זה להעניק כלים מקצועיים לסוכני הביטוח שהיא מלווה. לאלפי הלקוחות המלווים אישית על ידה, מירה מעניקה חוסן, עוגן ומענה ביטוחי בהתאם לצורך. מירה והבן שלה, עידן, הם דור המשך בענף הממשיכים בגאווה את הסוכנות הוותיקה.
 • מגזרי פעילות
 • פתרונות לבתי מגורים ולגיל השלישי
   
  פתרונות לעסקים
   
  פתרונות למוסדות ציבור וחינוך
   
  פתרונות למגזר הבנייה
   
  פתרונות לתעשייה ולוגיסטיקה
   
  פתרונות למלונאות, נופש ותיירות
   
  פתרונות לתחבורה ותעופה
   
  פתרונות למגזר החקלאות
   
  פתרונות למגזר הרפואה
   
  פתרונות לתרבות וספורט
   
  מגזר חרדי ודתי
   
 • שעות פעילות
 • ימים א - ה:09:00 - 17:00
 
טלפון:
050-8857831
פקס:
153-89263581
דוא"ל:
איש קשר:
מירה פרחי
אתר:

כתובת ראשית

עמוד פייסבוק

בעלי תפקידים

מירה פרחי
מנהלת סוכנות ביטוח פרחי
טלפון: 050-8857831
דוא"ל: