אודות securiTip

סרטוני הדרכה

מעבר דירה הוא אירוע משמח אבל גם הזדמנות לגניבה תוך כדי המעבר ופריצה כשמגיעים לבית החדש. הסרטון מסביר את ההתנהלות הנכונה שיכולה להפחית את הסיכון לכך: הכנות לפני מעבר הדירה, פעולות שכדאי לבצע ביום המעבר, הפעולות שכדאי לבצע שכנכנסים ומתמקמים בבית החדש
הסרטון מסביר איך למנוע פריצה לבית צמוד קרקע וגניבה ממנו. אחד הגורמים החשובים למניעת הפריצה והגניבה הוא התנהלותם של בני הבית. הסרטון מסביר את ההתנהלות היומיומית הנכונה בשגרת היומיום בבית ולקראת השינה. כמו כן מה כדאי לעשות אם מגלים פורץ בתוך הבית במהלך הלילה.
הסרטון מסביר איך למנוע פריצה כשיוצאים לחופשה. הסרטון מסביר על הפעולות הפשוטות שאפשר לבצע כדי להקטין את הסיכון של התרחשות פריצה כשאתם בחופשה: הסתרת ההיעדרות, הטעיית הפורצים הפוטנציאליים בכך שמוצג כאילו בני הבית כן מצויים בו, איך להגביר עירנות סביב הבית כשנמצאים בחופשה.
הסרטון מסביר איך למנוע גניבות מבית עסק: פעילות מקצועית של הקב”ט, שימוש מושכל באמצעי מיגון ומערכות אלקטרוניות, שיתוף העובדים בפעילות המניעה, פיקוח ובקרה על העובדים והספקים.
הסרטון מסביר איך לבחור מצלמות אבטחה לבית ולבית עסק. הסרטון כולל הסבר על מצלמות אבטחה אנלוגיות ומצלמות אבטחה IP ואפשרויות השדרוג שלהן, תשתית רשת קואקס ותשתית רשת IP. הסבר על טכנולוגיית ה- IP וסוגי מצלמות אבטחה IP. מצלמות אנליטיקה ויעילותן עבור חדרי בקרה ולבטיחות (כגון כניסה לא מאושרת לבריכה בבית). ממשק בין מצלמות IP לבין מערכות אינטרקום IP.
הסרטון מסביר מה היא מערכת אזעקה חכמה לגילוי פריצה לבית. מה הופך מערכת אזעקה למערכת חכמה (ניתנת לשליטה דרך הסמארטפון, שילוב מצלמות אבטחה). מערך של גלאים ואביזרים (גלאי נוחות ובטיחות: גלאי הצפה, גלאי גז; אביזרים: לבקרה על דלתות, שערי חנייה). ממשק עם בית חכם.
הסרטון מסביר את ההבדלים בין מערכות אזעקה קוויות לבין מערכות אזעקה אלחוטיות ובדגש על היתרונות והחסרונות של טכנולוגיה קווית ושל טכנולוגיה אלחוטית. ניתן גם הסבר על מערכת אזעקה היברידית (קווית ואלחוטית). בנוסף מוסבר על חשיבות מתקין מקצועי של מערכות אזעקה קוויות ואלחוטיות לבית לבית עסק כדי שידע להסביר על היתרונות והחסרונות של סוגי מערכות האזעקה בהתאם לפרויקט שלך.
הסרטון מסביר מה היא מערכת אזעקה חכמה לגילוי פריצה לבית. הוא מסביר מה הופך מערכת אזעקה למערכת חכמה. מערכת אזעקה חכמה לבית יכולה לסייע לך להבחין בין אזעקת שווא לבין אזעקה בעקבות פריצה שמתרחשת בזמן אמת. בין השאר מושם דגש על שילוב מערכת אזעקה חכמה עם בית חכם.
הסרטון מסביר על חשיבות הוותק ומקצועיות של מתקין מערכות מתח נמוך. המטרה לסייע לך להבחין בין מתקין מקצועי לבין “חאפר”. וותק של לפחות 5 שנים משקף יכולת מקצועית (וותק קטן יותר = מתקין פחות מקצועי). מקצועיות אפשר לראות כבר בשלבים הראשונים של הכנת הצעת המחיר (מתקין לא מקצועי יציע לך הצעת מחיר שאיננה מקצועית). בסרטון מפורטים דגשים לעניין הוותק והמקצועיות של מתקין מערכות מתח נמוך מקצועי לעומת ה”חאפר”.
הסרטון מסביר על הסמכת מתקינים של מערכות מתח נמוך וחשיבות ההסמכות כדי לבצע התקנות מקצועיות של מערכות מתח נמוך. בנוסף מוסבר על חשיבות הסמכות עדכניות. לגבי איכות המוצרים – מודגש שזה העיקרון הכי משמעותי עבור הלקוח. מוסבר איך הלקוח יכול לבדוק שהמוצר המוצע לו הוא איכותי.
הסרטון מסביר את החשיבות עבור הלקוח כאשר מוצע לו רק מוצר מסוים ומותג אחד. בעולם של מורכבות ודינמיות טכנולוגית זה לא סביר. צריך שתהיה לך אפשרות בחירה. מתקין של מערכות מתח נמוך שמציע רק מוצר אחד ורק מותג אחד הוא בסבירות גבוהה מאוד לא מקצועי מספיק. מתקין מקצועי מאתגר את עצמו ומרחיב את סל המוצרים שהוא מציע. המחיר המוצע על ידי המתקין יכול להוות אינדיקציה ראשונית וקריטית. מחיר נמוך ממחיר השוק אמור להדליק “נורות אזהרה אדומות מהבהבהות”.
הסרטון מסביר את חשיבות שיתופי הפעולה של מתקין מערכות מתח נמוך עם בעלי מקצוע נוספים כדי להביא להצלחת הפרויקט (בניה או שיפוץ). מתקין מערכות מתח נמוך שאין לו שיתופי פעולה עלול להוות מכשול לפרויקט. מתקין מערכות מתח נמוך שלא יודע לפעול בשיתוף פעולה עלול להכשיל את הפרויקט. בנוסף הסרטון מסביר על חשיבות השירות והאחזקה שהמתקין מתחייב לספק.
הסרטון מסביר על חשיבות הידיעה והמידע אודות קבלני משנה של מתקין מערכות המתח הנמוך אם והיה הם יקחו חלק בביצוע הפרויקט בחלקו או במלואו. לך חשוב לדעת אם יש קבלני משנה ומי הם, ובעיקר עד כמה המתקין יהיה מעורב בעצמו בפרויקט. בנוסף מוסבר על הניסיון המוכח הקודם של מתקין מערכות מתח נמוך. אפשר ללמוד על כך מפרויקטים קודמים שהוא ביצע. לכן, חשוב לבקש שהמתקין יציג לך אותם ויסביר מה הוא עשה בפרויקט.
תמחור מהיר